Autoservis Žilina – vyber si ten svoj

Hľadáte ten správny autoservis v Žiline, či jej okolí? Pozrite si náš výber na základe recenzií od ľudí.

4171

Celkové hodnotenie článku

Rated 4.8 out of 5

Servis áut v Žiline nájdete na „každom rohu”. Zvažujete jeho návštevu alebo ste k nej okolnosťami prinútení? Práve preto sme vám priniesli zoznam tých najlepšie hodnotených neautorizovaných autoservisov. V článku nájdete aj najväčšie autorizované autoservisy v Žiline.

Hodnotenie autoservisov na internete je reálne, neprikrášlené a veľavravné, lebo pochádza priamo od ľudí, teda klientov navštevujúcich autoservis. Ak sa chystáte na prvú návštevu autoservisu, napríklad kvôli novému zákonu, ktorý majiteľa núti, aby autoservis navštívil,  alebo máte problém s autom (napríklad potrebujete vymeniť rozvody či olej), tento zoznam vám odhalí, ktorý je najlepší autoservis práve pre vás.

Autoservis Žilina, recenzie od ľudí.
Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, ale skúsenosti iných ľudí vedia veľa o autoservise prezradiť.

Ako vybrať najlepší autoservis?

Každý motorista očakáva, že autoservis splní 3 hlavné podmienky:

  • Rýchlo odvedená práca
  • Kvalitne odvedená práca
  • Najnižšia možná cena

Podľa splnenia týchto nárokov prirodzene prebieha aj celkové hodnotenie autoservisu. Našťastie, ak chcete navštíviť autoservis, Žilina poskytuje veľa možností.

Nielen v centre, ale aj v prímestských častiach sú viaceré spoľahlivé servisy áut. Môžete teda rozhodnutie, ktorý navštívite, prispôsobiť aj vhodnej prístupnosti z Vašej garáže. Okrem toho, takmer každý z nich ponúka aj služby pneuservisu na jednom mieste, rozhodnúť môže aj možnosť požičania náhradného vozidla z požičovne áut, kým to vaše je v oprave. 

TOP

Vyhľadávač servisov

Potrebuješ nájsť autoservis či pneuservis vo svojom meste? Prípadne sa chystáš na STK? Využi lokalizačnú aplikáciu servis.carhelp.sk 

Tabuľka: TOP 10 Neautorizované autoservisy Žilina – recenzie

V nasledujúcej tabuľke nájdete 10 najviac hodnotených autoservisov v Žiline a základné informácie o nich.

NázovHodnotenie/počet hodnoteníWeb-stránkaAdresaPneuservis
Autoservis CARTECH4,7*/57https://cartech.sk/Hôrecká 537/21, Žilina
Autoservis – CITY, spol. s.r.o.4,7*/30http://www.autoserviscity.sk/Predmestská 90, Žilina
Autoservis – KN AUTO4,7*/17http://www.kn-auto.sk/Dlhá 88, Žilina
Autoservis Danišek4,6*/50https://www.danisek.sk/Rosina 981, Žilina
Autoservis Štefanko4,6*/33http://autoservisstefanko.sk/Kragujevská 3753, Žilina
KS motor s.r.o.4,6*/19https://autoserviszilina.sk/Jánošíková 20, Žilina
SCHULTZ Car Diagnostic Service4,4*/18http://www.schultz.sk/Jánošíkova 29, Žilina
Autoservis – Lh Car s.r.o.4,4*/12https://www.lhcar.sk/Rosina 608, Žilina
Autoservis BESTDRIVE4,3*/89https://www.bestdrive.sk/Kragujevská 6, Žilina
Autoservis FRANEK s.r.o.4,2*/21http://servisfranek.sk/Štrková 961/17, Žilina

*údaje k 22.4.2021

Zoznam TOP 5: Neautorizovaný autoservis Žilina

Prečo navštíviť 1 z 5 TOP servisov v Žiline, ktoré sme vyzdvihli už v tabuľke vyššie? Určite si vyberiete aj Vy.

Autoservis CARTECH – auto v dobrých rukách

Autoservis, ktorý sa chváli najmodernejším zariadením, nástrojmi a svojimi peknými priestormi. Slová klientov potvrdzujú dobre odvedenú prácu a obzvlášť vyzdvihujú personál autoservisu. „Voči servisom som väčšinou skeptický, ale v Cartech na mňa zapôsobili,” píše vo svojej recenzii zákazník Vladimír. „Mal som pocit, že auto je v dobrých rukách.” Priateľskí a ochotní zamestnanci sú určite prívetivým znamením pre niekoho, kto ide navštíviť servis prvýkrát.

Autoservis CITY – profesionáli, čo pomôžu i poradia

Autoservis City Žilina sa má čím pochváliť. Zákazníci ju vyzdvihujú v ponúkaných extra službách. Teda napríklad zaisťujú zapožičanie náhradného vozidla z požičovne, odťah, alebo vám pomôžu preveriť vozidlo pred kúpou.

Pri oprave je personál ochotní laicky vysvetliť podstatu závady a jej navrhované riešenie, vďaka čomu máte isté, že z vás nevytiahnú peniaze za vymyslené poruchy. Vo všeobecnosti ide veľmi chválený servis, čomu nasvedčuje aj skvelé skóre 4,7★.

Autoservis KN Auto – kvalitný aj spoľahlivý

Super služby, rýchle a kvalitné vybavenie servisu auta. Aj takéto informácie nájdeme v recenziách o Autoservise KN Auto, ktorý sídli na Dlhej 88 v Žiline. Okrem autoservisných služieb ponúka aj možnosť pneuservisu či lakýrnické práce – lakovanie dielov, renováciu diskov či hydrotlač. Okrem dostupných cien vyzdvihujú spokojný zákazníci aj rýchlosť vybavenia

Autoservis Danišek – ak nie ste priamo zo Žiliny

Ďalší komplexný autoservis. Žilina je veľký okres a Rosina je jednou z jeho obcí. Práve rozdielna poloha autoservisu vzhľadom na ostatné žilinské autoservisy z nášho rebríčka poskytuje pre niektorých majiteľov áut výhodu. Okrem toho recenzie vyzdvihujú rýchle jednanie, ústretový prístup i dobrú cenu.

Autoservis Štefanko – rodinný autoservis s dobrým menom

Rodinný autoservis Štefanko ukrýva Žilina na svojom okraji pred výjazdom na diaľnicu. Chválený je najmä kvalitne odvedená práca, profesionalita, osobitý prístup ku klientom, ale aj cena za služby v autoservise. Dobré meno autoservisu je presvedčivé aj pre tých, ktorý svoje auto niekomu odovzdávajú s nedôverou. Pozor na kratšiu otváraciu dobu, než je zvyčajné, a to od 08:00 do 16:30 cez pracovné dni.

Viete o tom, že v Žiline máme aj množstvo kvalitných a cenovo dostupných autoškôl? Prečítajte si aj náš článok o žilinských autoškolách.

Tabuľka: TOP 13 Autorizované autoservisy Žilina – recenzie

V tejto tabuľke nájdete 13 najlepších autorizovaných autoservisov v Žiline na základe recenzií z Google.

NázovHodnotenie/počet hodnoteníWeb-stránkaAdresaZnačka auta
FINAL-CD Žilina, Volvo4,9* /95https://www.finalcd.sk/volvo/Dlhá 1448/95E, ŽilinaVolvo
PJ CARS s.r.o.4,9* /35https://www.pjcars.skDlhá 651/88 Žilina  BMW
POINT a.s. Žilina4,9* /22https://predajca.citroen.sk/point-zilinaVysokoškolákov 35, ŽilinaCitroën, Nissan
NOVÝ TOPCAR s.r.o., Žilina4,7*/ 131https://topcar.sk/Bytčická 88, ŽilinaKia
MD-Bavaria Žilina4,6* /236https://www.bmw-zilina.sk/Bytčická 82, ŽilinaBMW
FINAL-CD Žilina, Peugeot4,5* /176https://www.finalcd.sk/kontakt/zilina/Prielohy 5, ŽilinaPeugeot
Todos Žilina s.r.o.4,5* /168https://www.todos.sk/pobocka/todos-zilinaKragujevská 1, ŽilinaSEAT, ŠKODA, CUPRA
OPEL Autotip spol. s.r.o. Žilina4,5* /157https://autotip.sk/uvod/Vysokoškolákov 60, Žilina-VlčinceOpel
Auto Becchi, s.r.o.4,5* /129https://autobecchi.sk/Pri Celulózke 3631, ŽilinaJeep, Fiat  Alfa Romeo, KIA
Motorr Žilina, s.r.o.4,5* /128https://www.mercedeszilina.sk/Rosinská cesta 8446/5, ŽilinaMercedes-Benz, Smart, Kia, Jeep, Honda, Alfa Romeo, Fiat, Opel, Hyunday
AT ZA Žilina4,5* /73https://www.atza.skDlhá 84, ŽilinaToyota, Lexus, Iveco, Fiat
Autoservis REEM, s.r.o.4,3* /30http://reemautoservis.sk/Dlhá 85, ŽilinaBMW
IMPA Žilina, s.r.o.4,2* /174https://www.impa.sk/impa-zilina-sro/Pri rieke 795/3, Žilina – StrážovŠKODA, Volkswagen, Hyunday

*údaje k 22.4.2021

ZOZNAM TOP 5: Autorizovaný autoservis Žilina

Z predchádzajúcej vyberáme prvých 5 najlepších autorizovaných servisov v Žiline. Prečítajte si o nich viac!

FINAL-CD Žilina – Volvo

Autoservis, ktorý sa chváli nielen skvelými recenziami, ale aj oficiálnymi oceneniami, ako je napríklad prestížny certifikát kvality. V autoservise sa za vás postarajú o administratívne náležitosti a v prípade poistnej udalosti vám aj zadarmo požičajú náhradné auto. Autoservis má tiež skvelú polohu. Nachádza sa pri nákupnom centre, takže v prípade čakania môžete skočiť do kina. „Takto si predstavujem predajcu značky Volvo,” prezradil vo svojej recenzií spokojný zákazník Jozef, „od prvého momentu, ako som vstúpil do predajne, až po odovzdanie vozidla, som ani raz neoľutoval, že som sa obrátil práve na túto spoločnosť.” 

PJ CARS, s.r.o. – BMW

Šikovní odborníci, kamarátky prístup, kvalitne odvedená práca. Kvalitný autoservis s férovým prístupom PJ CARS sa môžu pochváliť množstvom dobrých internetových recenzií od nových i stálych dlhoročných zákazníkov. Ako uvádzajú na svojej internetovej stránke, už vyše 10 rokov sa špecializujú na vozidlá BMW a okrem profesionálneho prístupu vedia ponúknuť aj kompletnú diagnostiku a poradenstvo

POINT a.s. Žilina – Citroën, Nissan

Okrem predaja vozidiel ponúka PONIT a.s. v Žiline aj kvalitný servis áut značky Nissan a Citroen. Zákazník Jozef v internetovej recenzii vyzdvihuje najmä čestnosť a zodpovedný prístup k zákazníkovi, motorista Michal opisuje svoje cestovanie do Žiliny až z Bratislavy pre kvalitu tohto servisu. Ak je vašim štvorkolesovým miláčikom práve Nissan či Citroen, neváhajte a vyskúšajte jeho služby aj vy. 

NOVÝ TOPCAR s.r.o., Žilina – KIA

Ako o sebe uvádza tento servis na webovej stránke: na našej pobočke na Bytčickej ceste poskytujeme pod jednou strechou komplexné predajné a servisné služby pre vozidlá značky KIA, vedia však pomôcť aj s inými značkami vozidiel. Zákazníci vyzdvihujú najmä ich profesionálny ústretový prístup a schopnosť hľadania riešení. 

MD-Bavaria Žilina – BMW

Niektorí zákazníci označujú MD-Bavaria Žilina ako najlepšieho predajcu vozidiel BMW aj práve vďaka tu poskytovanému servisu. Sám o sebe MD-Bavaria Žilina tvrdí: „Kvalita, efektivita a inovácie: tri piliere odbornosti pri údržbe a opravách vozidiel, ktoré poskytuje servis BMW dnes aj zajtra.“

VÝSTRAHY! Na čo dávať pozor v autoservise?

Kolektív

Kolektív v autoservise veľa napovie o dôslednosti ich práce. Sami určite dobre viete, že v pozitívne naladenom prostredí sa pracuje omnoho lepšie. Spolupráca medzi kolegami zabezpečuje komplexne dobré služby. Fungujúci kolektív zaisťuje dobrú prácu.

Prostredie

Neporiadok na pracovisku je rozhodne varovným signálom. V chaose sa pracovať nedá, a keď vám z autoservisu vrátia auto so zašpineným interiérom, tak to rozhodne nepoteší. Tiež to značí, že si v autoservise pravdepodobne nepotrpia na detaily.

Nejasné informácie

Ak má autoservis cenník, ktorý je nejasný, zvýšte pozornosť. Odhad ceny za služby 100 € – 700 € je zavádzajúci a naznačuje možný neférový prístup. Podvodné autoservisy sú schopné vám naúčtovať služby, ktoré ani neposkytli. Spoliehajú sa na to, že zákazník na to aj tak nepríde a vy zostanete oklamaný, čo určite nie je skúsenosť, o ktorú stojíte.

Web autoservisu

V modernej dobe si snáď každý človek najprv autoservis overí cez Google. Prehľadný web, kde človek ľahko a rýchlo získa základné informácie o službách alebo aj to, aký má autoservis cenník dostupný pre verejnosť ovplyvňuje jeho dôveryhodnosť.

Hľadáte pneuservis?

Ak sa chystáte do autoservisu kvôli príprave na STK, alebo z iného dôvodu, nechajte si poradiť od ostatných ľudí a ich recenzií. Ak hľadáte pre svoje auto vhodný pneuservis vo svojom okolí, tie najlepšie nájdete v prehľadnom zozname.

Mimoriadne dôležité je tiež PZP. Viete o ňom základné informácie, kedy sa uzatvára a na čo netreba zabúdať? Prečítajte si v našom článku alebo si ho jednoducho vypočítajte v prehľadnej kalkulačke.

Summary

Zanechať komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here