Autoservis Žilina – vyber si ten svoj

Hľadáte ten správny autoservis v Žiline, či jej okolí? Pozrite si náš výber na základe recenzií od ľudí.

1240

Celkové hodnotenie článku

4,4 rating

Autoservis v Žiline nájdete na „každom rohu“. Zvažujete jeho návštevu alebo ste k nej okolnosťami prinútení? Práve preto sme Vám priniesli zoznam tých najlepšie hodnotených neautorizovaných autoservisov. V článku nájdete aj najväčšie autorizované autoservisy v Žiline.

Autoservis Žilina, recenzie od ľudí.
Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, ale skúsenosti iných ľudí vedia veľa o autoservise prezradiť.

Hodnotenie autoservisov na internete je reálne, neprikrášlené a veľavravné lebo pochádza priamo od ľudí, klientov navštevujúcich autoservis. Ak sa chystáte na prvú návštevu autoservisu, napríklad kvôli novému zákonu, ktorý majiteľa núti aby autoservis navštívil alebo máte problém s autom, tento zoznam Vám odhalí, ktorý je najlepší autoservis práve pre Vás.

Ako vybrať najlepší autoservis?

Každý motorista očakáva, že autoservis splní 3 hlavné podmienky:

  • Rýchlo odvedená práca
  • Kvalitne odvedená práca
  • Najnižšia možná cena

Podľa splnenia týchto nárokov prirodzene prebieha aj celkové hodnotenie autoservisu. Našťastie, ak chcete navštíviť autoservis, Žilina poskytuje veľa možností.

V centre ale aj v prímestských častiach, sú viaceré spoľahlivé autoservisy. Vy teda môžete rozhodnutie, ktorý navštívite, prispôsobiť aj vhodnej prístupnosti z Vašej garáže.  Okrem toho, takmer každý z nich ponúka aj služby pneuservisu na jednom mieste.

TOP

Vyhľadávač servisov

Potrebuješ nájsť autoservis či pneuservis vo svojom meste? Prípadne sa chystáš na STK? Využi lokalizačnú aplikáciu servis.carhelp.sk 

Tabuľka: TOP 10 Autoservisy Žilina- recenzie

V nasledujúcej tabuľke nájdete 10 najviac hodnotených autoservisov v Žiline a základné informácie o nich.

Názov Hodnotenie/počet hodnotení Web-stránka Adresa Pneuservis
Autoservis BESTDRIVE 4,3*/66 https://www.bestdrive.sk/ Kragujevská 6, Žilina
Ján Vyletel CARTECH 4,7*/33 https://cartech.sk/ Hôrecká 537/21, Žilina
Autoservis Danišek 4,5*/30 https://www.danisek.sk/ Rosina 981, Žilina
Autoservis Štefanko 4,4*/20 http://autoservisstefanko.sk/ Kragujevská 3753, Žilina
Autoservis – CITY, spol. s.r.o. 4,9*/16 http://www.autoserviscity.sk/ Predmestská 90, Žilina
KS motor s.r.o. 4,6*/16 https://autoserviszilina.sk/ Jánošíková 20, Žilina
Autoservis FRANEK s.r.o. 4,5*/16 http://servisfranek.sk/ Štrková 961/17, Žilina
KN AUTO 5*/9 http://www.kn-auto.sk/ Dlhá 88, Žilina
SCHULTZ 4,6*/8 http://www.schultz.sk/ Jánošíkova 29, Žilina
LH car AUTOSERVIS 4*/5 https://www.lhcar.sk/ Rosina 608, Žilina

Zoznam TOP 5: Neautorizovaný autoservis Žilina

Prečo navštíviť 1 z 5 TOP servisov v Žiline? Určite si vyberiete aj Vy.

Autoservis BESTDRIVE – Najosvedčenejší z autoservisov

Autoservis BESTDRIVE má na Google najviac recenzií, preto ho môžeme nazvať tým najviac osvedčeným v Žiline. Najviac vyzdvihovaná je rýchlosť realizácie celého procesu. Teda tradične flexibilné objednanie klienta na určený čas v rozumnom termíne. Podľa slov respondentov sú v autoservise ochotní vyriešiť Váš problém „na počkanie“. Vyzdvihovaný je aj prístup celého tímu BESTDRIVE.

Autoservis CARTECH – Skvelá prvá možnosť

Autoservis, ktorý sa chváli najmodernejším zariadením, nástrojmi a svojimi peknými priestormi. Slová klientov potvrdzujú dobre odvedenú prácu a obzvlášť vyzdvihujú personál autoservisu. Priateľský, ochotný personál je určite prívetivým znamením pre niekoho, kto ide navštíviť servis prvýkrát.

Autoservis Danišek – Ak nie ste priamo zo Žiliny

Ďalší komplexný autoservis. Žilina je veľký okres a Rosina je jednou z jeho obcí. Práve rozdielna poloha autoservisu, vzhľadom na ostatné Žilinské autoservisy z nášho rebríčka, poskytuje pre niektorých majiteľov áut výhodu. Okrem toho recenzie vyzdvihujú rýchle jednanie a ústretový kolektív.

Autoservis Žilina, Vlčince, Rosina aj centrum.
Vedeli ste, že dobrý autoservis Žilina ukrýva aj na svojom okraji, mimo mesta?

Autoservis Štefanko – Rodinný autoservis s dobrým menom

Rodinný autoservis Štefanko Žilina ukrýva na svojom okraji pred vjazdom na diaľnicu. Chválený je prístup, odvedená práca, profesionalita, osobitý prístup ku klientom, ale aj cena za služby v autoservise. Dobré meno autoservisu je presvedčivé aj pre tých, ktorý svoje auto niekomu odovzdávajú s nedôverou.

Pozor na kratšiu otváraciu dobu než je zvyčajné a to od 08:00 do 16:30 cez pracovné dni.

Autoservis CITY- Žilina odporúča práve tento

Autoservis City Žilina naozaj chváli. Zákazníci ju vyzdvihujú v ponúkaných extra službách. Teda napríklad zaisťujú zapožičanie náhradného vozidla, odťah, alebo Vám pomôžu preveriť vozidlo pred kúpou.

Pri oprave je personál ochotní laicky vysvetliť podstatu závady a jej navrhované riešenie, vďaka čomu máte isté, že z Vás nevytiahnú peniaze za vymyslené poruchy. Vo všeobecnosti veľmi chválený servis, čomu nasvedčuje aj skvelé skóre 4,9★.

Tabuľka: TOP 10 Autorizované autoservisy Žilina- recenzie

V tejto tabuľke nájdete 10 najlepších autorizovaných autoservisov v Žiline na základe recenzií z google.

Názov Hodnotenie/počet hodnotení Web-stránka Adresa Značka auta
MD-Bavaria Žilina 4,6* /174 https://www.bmw-zilina.sk/ Bytčická 82, Žilina BMW
Todos Žilina s.r.o. 4,4* /141 https://www.todos.sk/kontakty/todos-zilina Kragujevská 1, Žilina SEAT, ŠKODA
FINAL-CD Žilina, Peugeot 4,6* /134 https://www.finalcd.sk/kontakt/zilina/ Prielohy 5, Žilina Peugeot
IMPA Žilina, s.r.o. 4,1* /134 https://www.impa.sk/impa-zilina-sro/ Pri rieke 795/3, Žilina – Strážov ŠKODA, Volkswagen
Autotip Žilina 4,4* /120 https://autotip.sk/uvod/ Vysokoškolákov 60, Žilina-Vlčince Opel
NOVÝ TOPCAR 4,8*/ 93 https://topcar.sk/ Bytčická Cesta 88, Žilina Kia
MOTOR-CAR Žilina, s.r.o. 4,6* /91 https://www.mercedeszilina.sk/ Rosinská cesta 8446/5, Žilina Mercedes-Benz, Jeep, Lancia
Auto Becchi 4,6* /81 https://autobecchi.sk/ Pri Celulózke 3631/ Košická 1601, Žilina Abarth, Fiat  Alfa Romeo, KIA
FINAL-CD Žilina, Volvo 4,9* /51 https://www.finalcd.sk/volvo/ Dlhá 1148/95E,  Žilina Volvo
AT| IVECO&FIAT PROFESSIONAL Žilina 4,5* /51 https://www.iveco-zilina.sk/ Dlhá 84, Žilina Toyota, LEXUS, FIAT
PJ CARS s.r.o. 4,8* /28 https://www.pjcars.sk/index.html Dlhá 651/88 Žilina   BMW
POINT a.s. Žilina 4,9* /17 http://reemautoservis.sk/ Vysokoškolákov 35, Žilina Citroën, Nissan
REEM, s.r.o. 4,1* /17 http://reemautoservis.sk/ Dlhá 85, Žilina BMW
Autoservis Zilina nonstop odťah, telefonická porada
Takmer každý autoservis NONSTOP ponúka odťah, či telefonickú poradu.

ZOZNAM TOP 5: Autorizovaný autoservis Žilina

MD-Bavaria Žilina

Niektorí zákazníci označujú MD-Bavaria Žilina, ako najlepšieho predajcu vozidiel BMW, aj práve vďaka tu poskytovanému servisu. Samy o sebe MD-Bavaria Žilina tvrdí: „Kvalita, efektivita a inovácie: tri piliere odbornosti pri údržbe a opravách vozidiel, ktoré poskytuje servis BMW dnes aj zajtra.“

Todos Žilina s.r.o.

Dobré služby vykonáva spokojný personál.  Tento servis si je toho zrejme vedomý, keďže ich zamestnancov chvália mnohí spokojní zákazníci. Taktiež poskytujú NON STOP telefonický autoservis, takzvaná prvá pomoc na cestách. Autoservis Todos Vám vždy po prehliadke či oprave auto vráti umyté a čisté.

FINAL-CD Žilina, Peugeot

Autoservis, ktorý sa chváli nie len skvelými recenziami, ale aj oficiálnymi oceneniami. V autoservise sa za Vás postarajú za administratívne náležitosti a v prípade poistnej udalosti Vám aj zadarmo požičajú náhradné auto. Autoservis má tiež skvelú polohu. Nachádza sa pri nákupnom centre, takže v prípade čakania môžete skočiť do kina 😊. 10-hodinová otváracia doba je tiež plus pre tento autoservis.

IMPA Žilina, s.r.o.

Aj tento autoservis dbá na svojich zamestnancov. Podľa ich vlastných slov: „zastávame názor, že kvalita závisí od ľudí a technológia je „iba“ nástrojom.“ Všetky autoservisy IMPA disponujú kvalitným vybavením a náradím. Aj keď prevažujú spokojní zákazníci, nájdu sa medzi recenziami aj tie negatívne.

Autotip Žilina

Predajca áut, ktorý podobne ako ostatné spoločnosti zo zoznamu, sprostredkúva aj ich servis. Čo sa týka kúpy auta v Autotipe je spolupráca medzi zákazníkom a predávajúcim obzvlášť vyzdvihovaná. Dá sa u nich zapožičať auto. Postarajú sa Vám o Opel a v Žiline sú najväčším servisom, ktorý sa o tieto autá stará.

TOP

Vyhľadávač servisov

Potrebuješ nájsť autoservis či pneuservis vo svojom meste? Prípadne sa chystáš na STK? Využi lokalizačnú aplikáciu servis.carhelp.sk 

VÝSTRAHY! Načo dávať pozor v autoservise?

Kolektív

Kolektív v autoservise veľa napovie o dôslednosti ich práce. Sami určite dobre viete, že v pozitívne naladenom prostredí sa pracuje omnoho lepšie. Spolupráca medzi kolegami zaistí komplexne dobré služby. Fungujúci kolektív zaisťuje dobrú prácu.

Prostredie

Neporiadok na pracovisku je rozhodne varovným signálom. V chaose sa pracovať nedá a keď Vám z autoservisu vrátia auto so zašpineným interiérom, tak to rozhodne nepoteší. Tiež to značí, že si v autoservise pravdepodobne nepotrpia na detaily.

Autoservis Zilina cennik, poriadok, kolekiv, info
Čisté prostredie naznačuje dobré služby, nie len čo sa autoservisu týka.

Nejasné informácie

Ak má autoservis cenník, ktorý je nejasný, zvýšte pozornosť. Odhad ceny za služby 100 € – 700 € je zavádzajúci a naznačuje možný neférový prístup. Podvodné autoservisy sú schopné Vám naúčtovať služby, ktoré Vám ani neposkytli. Spoliehajú sa na to, že zákazník na to aj tak nepríde a Vy ostanete oklamaný, čo určite nie je skúsenosť, o ktorú stojíte.

Web autoservisu

V modernej dobe, si snáď každý človek najprv autoservis overí cez Google. Prehľadný web, kde človek ľahko a rýchlo získa základné informácie o službách alebo aj to, aký má autoservis cenník dostupný pre verejnosť ovplyvňuje jeho dôveryhodnosť.

Ak sa chystáte do autoservisu kvôli príprave na STK, alebo z iného dôvodu, nechajte si poradiť od ostatných ľudí a ich recenzií. Ak hľadáte pre svoje auto vhodný pneuservis vo svojom okolí, tie najlepšie nájdete v prehľadnom zozname.

Summary

Zanechať komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here